Zavřít reklamu

 TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 23. 7. 2021, kdy se jedná především o premiéru druhé řady seriálového hitu Ted Lasso.

Ted Lasso a premiéra 2. řady i s jejím line-upem 

Úspěšný komediální seriál společnosti Apple, Ted Lasso, se už před svou druhou sezónou těšil uznání nejen publika, ale dočkalo se mu i značného ohlasu u kritiků. První sezóna zahrnovala deset epizod. S dnem premiéry v srpnu 2020 vydala společnost hned první tři epizody najednou seriálu najednou. Zbývajících sedm epizod sezóny se objevilo každý následující týden. Letos je tomu ale jinak.

Předně, druhá série má 12 dílů, kdy první bude uveřejněn 23. července 2021 a každý pátek bude poté vydán nový díl. Kompletní line-up najdete níže. Končit se tedy bude až 8. října. Už nyní je nicméně přislíbena 3. série, která by měla mít premiéru přesně za rok. Jestli bude i poslední, jak herec Jason Sudeikis naznačoval, je zatím otázkou. Vše tak nejspíš závisí na úspěchu druhé sezony. 

 • Ted Lasso Season 2 Episode 1: 23. červenec 2021 
 • Ted Lasso Season 2 Episode 2: 30. červenec 2021 
 • Ted Lasso Season 2 Episode 3: 6. srpna 2021 
 • Ted Lasso Season 2 Episode 4: 13. srpna 2021 
 • Ted Lasso Season 2 Episode 5: 20. srpna 2021 
 • Ted Lasso Season 2 Episode 6: 27. srpna 2021 
 • Ted Lasso Season 2 Episode 7: 3. září 2021 
 • Ted Lasso Season 2 Episode 8: 10. září 2021 
 • Ted Lasso Season 2 Episode 9: 17. září 2021 
 • Ted Lasso Season 2 Episode 10: 24. září 2021 
 • Ted Lasso Season 2 Episode 11: 1. října 2021 
 • Ted Lasso Season 2 Episode 12: 8. října 2021 

Tapety a samolepky 

O tom, že je Ted Lasso největším hitem platformy, není pochyb. Nejen že se prodává oblečení s motivem seriálu, ale nově Apple rozdává svým zákazníkům v Apple Storech i samolepky s Memoji Teda. Už dříve jsme sice mohli používat samolepky s tématikou seriálu Snoopy in Space nebo Dickinson, ty však byly čistě virtuální a dostupné jen v iMessage. Nyní je situace jiná, samolepky Ted Lasso jsou totiž fyzické.

Pokud jste pak pravými fanoušky fotbalového klubu AFC Richmond, můžete si stáhnout i speciální tapety na iPhone s tématikou seriálu, které vytvořili redaktoři z magazínu 9to5Mac.com. Ty odrážejí nejen barvu dresu, ale třeba i legendární hlášky. Tapety můžete stahovat zde.

The Problem With Jon Stewart 

Aby tento díl novinek nebyl jen o Tedovi, tak zde máme ještě jeden uveřejněný trailer na pořad The Problem With Jon Stewart, který má mít premiéru letos v září. Tříminutové video, které bylo sdíleno jeho hlavním aktérem na Twitteru, obsahuje komediální parodii miliardářů technologických společností a milovníků vesmíru Jeffa Bezose, Elona Muska a Richarda Bransona. Kdo se tedy v problematice orientuje, jistě se bude trhat smíchy.

O Apple TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na rok zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Podívejte se, co nabízí nového. Ke sledování Apple TV+ ale nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Adam Kos

Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme.

Jako bývalý konstruktér mám k technologiím skutečně blízko. Kolem společnosti Apple se točím již od vydání prvního iPhonu, už přes 10 let pak plním různá média svými příspěvky, a to jak webová, tak ta tištěná. Kromě toho rád koukám na kvalitní kinematografii a sbírám vintage náramkové hodinky.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.