Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Hlavní hvězdnou týdne je premiéra třetí série komediálního seriálu Mythic Quest. Pomalu se ale začíná roztáčet i oscarový kolotoč.

Mythic Quest 

Seznamte se s týmem, který vytvořil největší multiplayerovou hru všech dob. Na pracovišti, kde se budují nové světy, rodí se hrdinové a vznikají legendy, se ty nejtěžší boje nesvádějí ve hře, ale v kanceláři. Ian, Poppy a parta z MQ jdou nyní vstříc novým příležitostem ve třetí řadě seriálu, která má aktuálně v Apple TV+ svou premiéru. K dispozici jsou první dva díly s podtituly Let vesmírem a Partneři.

Little America 

Little America je seriál od tvůrců Pěkně blbě a Mistr amatér. Sleduje zábavné, romantické, upřímné, inspirativní i překvapivé příběhy amerických přistěhovalců (dvanáctiletý kluk musí vést hotel, Beatrice z Ugandy je v Americe kvůli studiu, ale chce se stát pekařkou, homosexuální syrský uprchlík sní o azylu v USA). První série má 8 epizod a pochází už z roku 2020. 9. prosince však má premiéru druhá řada seriálu, která bude také čítat na 8 dílů ve stopáži kolem půl hodiny.

Zlé sestry dostanou druhou řadu 

Seriál Zlé sestry je považován za „nejzlomyslnější komickou lahůdku letošního roku“. Série pořád získává neutuchající chválu od kritiků a fanoušků z celého světa a v současné době drží 100% skóre na Rotten Tomatoes (84 % na ČSFD). Navíc nedávno odvysílaná závěrečná epizoda první řady byla nazvána „nejuspokojivějším televizním finále roku“. Není tedy divu, že Apple oznámil zahájení prací na řadě druhé. Pokud tedy nevíte, co o víkendu, je to jasná volba. Celá první série vám zabere 8 hodin a 41 minut.

Boj o Oscary 

Před 95. slavnostním předáváním Oscarů, které se bude konat 12. března 2023, se pomalu začínají rýsovat nominace, nebo alespoň díla a obsazení, které by společnosti rády na tyto ceny nominovaly. To ostatně bude v rukou členů akademie. Předzvěstí nominací je ale akce Contenders Film: New York, které se účastnil i Apple. Ten do boje vyšle Mosty s Jennifer Lawrence, tedy snímek, který měl premiéru minulý týden. Druhým želízkem v ohni by mělo být Osvobození s Willem Smithem v hlavní roli, který, i kdyby byl nominovaný, se po loňské aféře předávání jistě nezúčastní.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Adam Kos

Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme.

Jako bývalý konstruktér mám k technologiím skutečně blízko. Kolem společnosti Apple se točím již od vydání prvního iPhonu, už přes 10 let pak plním různá média svými příspěvky, a to jak webová, tak ta tištěná. Kromě toho rád koukám na kvalitní kinematografii a sbírám vintage náramkové hodinky.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.