Zavřít reklamu

 TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 30. 10. 2021, kdy právě proběhla premiéra basketbalového dramatu Swagger a přichází důležitý milník pro produkci platformy, a tím je sci-fi Dr. Brain.

Swagger 

Zázračný basketbalista musí zvládnout nejrůznější stresové situace, aby překonal nepřízeň osudu a naučil se, co to znamená mít opravdovou kuráž. Na seriálu, který měl v pátek 29. října v rámci platformy svou premiéru, spolupracovala i hvězda NBA Kevin Durant. K dispozici jsou tak první tři epizody, další budou přibývat každý pátek, poslední desátá tak přijde 17. prosince. V rámci Apple Music si můžete pustit i playlist inspirovaný seriálem.

Halloweenský speciál Snoopyho 

Halloween je původně keltský lidový svátek, který se slaví 31. října, tedy už v neděli. U nás jsou pak Dušičky nebo také Památka zesnulých v úterý 2. listopadu. Chcete-li se tematicky naladit, můžete se v rámci platfotmy podívat na speciál Snoopyho, tedy konkrétně pořad Charlie Brown a halloweenská dýně. Charlie zde připravuje večírek, Snoopy zaměří svou pozornost na Červeného barona a Ládík trpělivě čeká na zázrak na dýňovém poli. Prostě zábava pro celou rodinu (ale s titulky). V rámci platformy se pak připravuje pokračování putování Snoopyho ve vesmíru, který bude mít premiéru už 12. listopadu.

Dr. Brain 

Pro našince to nemusí být příliš důležitá zpráva, jedná se ale o zásadní posun samotné platformy. Ta se totiž po dvou letech od svého uvedení dostává do Jižní Koreje, kde s termínem spuštění distribuce, tedy 4. listopadu, zároveň uvede první seriál své nabídky v korejštině. Jedná se o sci-fi Dr. Brain, ve kterém hraje Lee Sun-Kyun z oscarového Parazita.

Série bude mít šest dílů a sleduje skvělého mozkového vědce Sewona, který utrpí strašlivou osobní tragédii, když se jeho rodina stane obětí záhadné nehody. V zoufalé snaze odhalit, co se vlastně stalo, vynaloží mimořádné úsilí na vyřešení této tragické události prováděním „synchronizace mozku“ s mrtvými, aby se dostal k jejich vzpomínkám a získal potřebná vodítka.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více