Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Apple chystá premiéru dokumentu o tenisové legendě, seriál o platonických přátelích a čeká na ceny BAFTA.

Boris Becker proti zbytku světa 

Na 7. dubna má Apple TV+ naplánovanou premiéru o poodhalení kontroverzního života a kariéry tenisové legendy Borise Beckera doplněné o rozhovory s Johnem McEnroem, Novakem Djokovićem, Björnem Borgem a dalšími ikonami tohoto sportu. Boris Becker je bývalý profesionální německý tenista, olympijský vítěz ve čtyřhře z LOH 1992 v Barceloně a trojnásobný šampión ve dvouhře na nejslavnějším turnaji světa ve Wimbledonu, na kterém se stal v roce 1985 nejmladším vítězem v jeho historii. Apple uveřejnil i první trailer.

Platonic 

10dílný komediální seriál Platonic bude mít v platformě svou premiéru 24. května, a v hlavních úlohách se zde představí Rose Byrne ze seriálu Physical a populární Seth Rogen. Každý díl bude mít kolem půl hodiny a v den premiéry budou uvolněny první tři epizody, další budou přicházet trošku netradičně každou středu. Příběh vypráví o dvojici platonických přátel, kteří se po dlouhé vzájemné roztržce opět sejdou, což mimochodem destabilizuje jejich životy naprosto nečekaným ale zábavným způsobem.

15 nominací na britské BAFTA 

Produkce Apple TV+ má šanci na získání dalších patnácti významných cen, kdy se tentokrát jedná o britské BAFTA. Mezi nominované patří zejména Slow Horses (5 nominací), Zlé sestry (5 nominací), Volavka (1 nominace), Pačinko (1 nominace) nebo Nestvůra z Essexu (3 nominace). Mezi hlavními herci má nominaci nejen Gary Oldman, ale i Taron Egerton. Ceny Bafta Television Craft Awards budou vyhlášeny 23. dubna 2023. Letošních 15 nominací řadí Apple TV+ na páté místo za BBC, Channel 4, Netflix a ITV. Sky TV získala 14 nominací, zatímco Disney+ zaznamenal jen 8 nominací.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.