Zavřít reklamu

 TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 26. listopadu 2021, kdy přišla premiéra nevšedního vánočního snímku a byl uveřejněn trailer na připravovaný film Macbeth. 

Byl to vánoční spor 

Platforma tradičně uvádí své premiéry v pátek, ale v případě vánočně laděného snímku tak udělala výjimku a Byl to vánoční spor uvedla už ve čtvrtek. Právě ve čtvrtek 25. listopadu byl totiž Den díkůvzdání, a Apple tímto počinem nejspíše chtěl potěšit všechny již patřičně svátečně smýšlející diváky.

V tomto vánočním příběhu z reálného života přisuzuje právník Jeremy Morris (známý také jako Mister Christmas) duchu Vánoc zcela nový význam. Jeho extravagantní vánoční akce totiž zažehne se sousedy spor, který všechny přivede až k soudu. Těm se totiž jeho dekorace příliš nelíbí a podle nich i porušuje pravidla sousedství. Premiéra snímku je stanovena na 26. listopadu a níže se můžete podívat na trailer.

Martin Scorsese v Apple TV+ 

Martin Scorsese a Jonah Hill se znovu sejdou v jednom projektu. Po Vlku z Wall Street to bude v hudebním životopisném filmu o Grateful Dead, což byla americká rocková skupina založená v roce 1965 v San Franciscu. Byla známá tím, že ve své hudbě kombinovala prvky rocku, folku, bluegrassu, blues, reggae, country, jazzu, psychedelického rocku, space rocku i gospelu. Jejich první album se stejnojmenným názvem vyšlo v roce 1967 a od té doby Grateful Dead vydali několik desítek studiových i živých alb.

Apple TV+
Zdroj: appleinsider.com

V roce 1995 se skupina po smrti frontmana Jerryho Garcii rozpadla, a právě tohoto hudebníka by v připravovaném snímku měl hrát zmíněný Hill. O čem přesně a o jakém období kapely bude snímek pojednávat, ještě není úplně jasné, takže stejně tak není známo ani předběžné datum premiéry. Scorsese už produkoval a režíroval řadu rockových dokumentů, včetně toho právě o této kapele, který nese jméno Long Strange Trip. Tento projekt Applu však bude jeho prvním životopisným filmem o nějaké hudební skupině. 

Macbeth 

Denzel Washington a Frances McDormand v hlavních rolích pronikavé adaptace Joela Cohena – příběhu vraždy, šílenství, ctižádosti a zlobné prohnanosti jistě ukážou značné herecké umění. Nasvědčují tomu i ukázky z tohoto černobílého snímku, který má už na první pohled velké ambice. Premiéra je sice až 14. ledna, ale níže se můžete podívat alespoň na nově uveřejněnou upoutávku.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více