Zavřít reklamu

 TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 28. 6. 2021. Jedná se především o hit Coda, ale i o opravdu náročnou rádoby parodii Schmigadoon, kterou pochopí asi jen věrní fanoušci muzikálů. 

Foundation 

Apple oznámil, že jeho vysokorozpočtová sci-fi série Foundation bude mít premiéru 24. září 2021, přičemž hned v ten den budou k dispozici první tři z celkových deseti epizod. Série vychází ze stejnojmenných románů Isaaca Asimova a Apple o ní prvně informoval již před více jak rokem, a to v rámci WWDC 2020. Série má být jednou z těch, která má nalákat na prodloužení předplatného mnohým uživatelům, kterým právě na podzim končí.

Defending Jacob 

Série je psychologickým thrillerem, ve kterém hraje Chris Evans právníka, jehož dospívající syn je obviněn z vraždy spolužáka. Svou premiéru si odbyla už v dubnu 2020 a nyní o ní píšeme proto, že se jedná o první produkci platformy Applu, která se dostala na Blu-Ray nosiče a DVD. První sezona je rozdělena na tři samostatné disky a obsahuje i bonusový materiál. Oboje verze lze zakoupit na Amazonu, kdy vás vyjdou na 35 respektive 20 dolarů.

Zdroj: macrumors.com

Liaison 

Platforma oznámila i svou první původní francouzskou produkci. V moderní thrillerovém seriálovém dramatu nazvaném Liaison budou hrát herečka Eva Green a herec Vincent Cassel, tedy oba s francouzským původem. Snímek má zkoumat ničivé dopady minulých rozhodnutích na ty budoucí, přičemž bude plný politických a špionážních zápletek. Seriál se v současné době natáčí v Londýně a bude obsahovat kombinaci francouzského a anglického dialogu.

Zdroj: 9to5mac.com

 TV+ totiž čelí tlaku na zvyšování množství evropských produkcí, protože se vlády EU pokoušejí zavést nové zákony, které by vyžadovaly, aby streamingové služby vytvářely určitou část svého celkového obsahu na domácím trhu. K dnešnímu dni se knihovna platformy převážně omezuje na produkci v USA a Kanadě, s malou hrstkou titulů pocházejících z Velké Británie. Kromě plnění kvót pomáhá takový obsah přilákat i širší základnu předplatitelů. Služba je v současné době k dispozici ve více než 100 zemích. 

Strange Planet 

V rámci sítě bychom se měli dočkat i adaptace populární série Strange Planet od Nathana Pylea ve spolupráci s Danem Harmonem, známého pro jeho animovaný seriál Rick and Morty aktuálně válcující seriálovou sledovanost v rámci streamovacích služeb. Apple si prý objednal 10 epizod animované série, která by dokonce měla být vyráběna přímo v Apple Studios.

Zdroj: 9to5mac.com

O Apple TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na rok zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Podívejte se, co nabízí nového. Ke sledování Apple TV+ ale nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více