Zavřít reklamu

Apple TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky v  TV+ ke dni 6. 5. 2021. Jedná se o režijní počin Josepha Gordon-Levitta a postapo s Tomem Hanksem. 

 

Komediální seriál o deseti epizodách, které režíroval Joseph Gordon-Levitt a zároveň zde hraje hlavní roli, bude mít premiéru v Apple TV+ 6. srpna letošního roku a nese jméno Mr. Corman. V uvedený den budou k dispozici tři 30minutové epizody, ve kterých se seznámíte s hlavním hrdinou Joshem Cormanem – učitelem hudby na základní škole v San Fernandu. Každý další pátek pak přibyde další díl.

Příběh zastihne hlavního hrdinu v momentě, kdy se od něho odstěhuje jeho ex-přítelkyně a místo ní se nastěhuje středoškolský spolužák, což je příslibem mnoha vtipných situací. Ostatně série je charakterizována jako „temně zábavná, podivně krásná a hluboce upřímná“. Bude to tedy taková sonda do současné generace třicátníků. Spolu s hlavním hrdinou se v seriálu představí Arturo Castro, Debra Winger, Bobby Hall, Alexander Jo, Juno Temple, Jamie Chung, Shannon Woodward a Hector Hernandez. Gordon-Levitt zde nestojí jen za hlavní rolí a režií, ale je také producent a dokonce tvůrcem celé série.

 

Tom Hanks se vrací 

Populární „Forrest Gump“ se po jeho válečném snímku Greyhound vrací na Apple TV+ s dalším počinem, tentokráte sci-fi s názvem Bios. Jeho příběh se odehrává v postapokalyptickém světě poté, co jistá sluneční událost vyhladila většinu života na Zemi. Finch, kterého hraje Tom Hanks, žije již deset let v podzemním bunkru, kde si buduje svůj vlastní „svět. Ten sdílí jen se svým psem.

Jako společníka si však postaví robota s umělou inteligencí za tím účelem, aby se právě o jeho psa postaral, až on nebude moci. Celá trojice se pak společně vydá na strastiplnou pouť napříč Spojenými státy směrem za západ. Režisérem filmu je Miguel Sapochnik, držitel ceny Emmy, scénář napsali Craig Luck a Ivor Powell. Mezi výkonnými producenty je pak např. i Robert Zemeckis, režisér zmíněného Forresta Gumpa, druhého nejlepšího a vůbec nejoblíbenějšího filmu na ČSFD. První spolupráce Hankse s Apple TV+ byla velice úspěšná. Jednalo se totiž o nejsledovanější snímek v rámci sítě, přičemž film byl i nominován na cenu Oscar v kategorii nejlepší zvuk. Termín premiéry filmu Bios ještě nebylo stanoveno.

O Apple TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na rok zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Podívejte se, co nabízí nového. Ke sledování Apple TV+ ale nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více