Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Apple právě uvolnil line-up nových sezón svých populárních seriálů, ale došlo i na uveřejnění data premiéry filmu Spirited. A pak je zde ještě Zac Efron, který jde na pivo. 

Na pivo do první linie 

Jasnou událostí týdne je premiéra velmi očekávaného snímku Na pivo do první linie, ve kterém se v hlavní roli představí Zac Efron, dočkáme se ale i Russella Crowa. Chickie, kterého hraje Efron, chce podpořit kamarády, kteří bojují ve Vietnamu, a tak se rozhodne udělat něco bláznivého – osobně jim přivést americké pivo. Cesta, kterou ale v dobrém úmyslu podnikne, mu záhy změní život a ovlivní jeho náhled na věc. Film byl natočen podle skutečných událostí.

Seznam premiér 

Pokud nesledujete twitterový kanál Apple TV+, tak právě na něm platforma oznámila řadu chystaných premiér, kterých se na letošní podzim chystá pěkná řádka. Pro mnohé možná bylo překvapením, že Apple svou video streamující platformu v rámci akce Far Out úplně ignoroval, nicméně nyní už jasně ví, kdy a jaké premiéry pustí do světa. Jejich seznam najdete níže.

  • Šantaram: 14. října (1. série) 
  • Raymond & Ray: 21. října (film) 
  • Acapulco: 21. října (2. série) 
  • Tajemný pisatel: 21. října (3. série) 
  • Luis Armstrong: black & blues: 28. října (dokument) 
  • Pobřeží moskytů: 4. listopadu (2. série) 
  • Mosty: 4. listopadu (film) 
  • Mythic Quest: 11. listopadu (3. sezona) 
  • Spirited: 18. listopadu (film) 
  • Slow Horses: 2. prosince (2. série)

Raymond & Ray 

Jak už jste se mohli dočíst na předchozí stránce, film Raymond & Ray bude mít premiéru 21. října. Snímek pojednává o nevlastních bratrech Raymondu a Rayovi, kteří se spolu shledávají po smrti otce, se kterým si ale nebyli zrovna blízcí. Zjistí, že jeho posledním přáním je, aby mu společně vykopali hrob. Spolu se vyrovnávají s tím, jací muži se z nich stali právě díky svému otci, ale i jemu navzdory. Téma je to tedy poměrně vážné a jistě nevšední, nicméně tento film bude bodovat zejména svým obsazením. V roli bratrů se totiž představí Ethan Hawke a Ewan McGregor. Apple na tento dlouho očekávaný snímek konečně uveřejnil i trailer.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Adam Kos

Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme.

Jako bývalý konstruktér mám k technologiím skutečně blízko. Kolem společnosti Apple se točím již od vydání prvního iPhonu, už přes 10 let pak plním různá média svými příspěvky, a to jak webová, tak ta tištěná. Kromě toho rád koukám na kvalitní kinematografii a sbírám vintage náramkové hodinky.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.