Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na nově uveřejněné upoutávky na nadcházející série a také kauzu Servant. 

wecrashed 

Firma WeWork se ani ne za deset let rozrostla z jednoho coworkingového prostoru na globální značku s hodnotou 47 miliard dolarů. Jenže také se během jednoho roku o 40 miliard propadla. Co se stalo? To nám řeknou Jared Leto a Anne Hathaway. Tento hvězdně obsazený seriál, který se také točí kolem jednoho milostného příběhu, bude mít premiéru 18. března, a jeho děj je inspirován skutečnými událostmi. Apple právě uveřejnil již druhou jeho upoutávku.

Pačinko 

Rozsáhlá rodinná sága Pačinko se začala natáčet v říjnu 2020 (i když Apple o její zpracování usiloval již od roku 2018) a vznikla na motivy bestselleru od Min Jin Leeové. Líčí naděje a sny rodiny korejských přistěhovalců poté, co opustí svou domovinu a vydají se do USA. Hrají v něm držitelka Oscara Yuh-Jung Younová, Lee Minho, Jin Ha a Minha Kimová. Premiéra je naplánována už na 25. března, a proto Apple také uveřejnil první upoutávku.

Kauza Servant 

Odvolací soud rozhodl, že Francesca Gregoriniová, tedy režisérka filmu Pravda o Emanuelovi z roku 2013, může pokračovat v soudním řízení proti společnosti Apple a režisérovi série Servant M. Night Shyamalanovi. Žaloba, kterou původně podala už na začátku roku 2020, totiž tvrdí, že „Sluha“ nejenže ukradl děj filmu, ale také napodoboval produkční a kameramanské techniky. Obě tato díla se soustředí na matku, která se stará o panenku, jako by to bylo skutečné dítě, a později si začne vytvářet silné pouto s chůvou najatou k tomu, aby se o ni starala.

Případ byl však záhy zamítnut, kdy soudce John F. Walter prohlásil, že Servant není Emanuelovi dostatečně podobný. Odvolací soud však naopak rozhodl ve prospěch režisérky. Uvádí, že dřívější zamítnutí bylo nesprávné, protože názory se v otázce podstatné podobnosti mohou značně lišit. V původní žalobě režisérka požadovala náhradu škody, zákaz další produkce, stažení veškerého obsahu z distribuce, a dokonce jeho zničení a samozřejmě sankční náhradu škody. Jestli jste tedy sérii ještě neviděli, měli byste to napravit, protože brzy už možná nebudete mít šanci.

 O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.