Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Apple právě uvolnil line-up dětských pořadů na celý podzim a prozradil, že třetí sezona seriálu Trying není tou poslední.

Zaměřeno na děti 

S prvním školním rokem Apple navalil do své Apple TV+ množství novinek, které se v ní chystají zejména pro to mladší publikum. Právě je tedy po premiéře seriálu Život podle Elly, který debutoval 2. září. Nicméně 16. září vyjde seriál Sago mini Friends, 30. září druhá řada seriálu Get Rolling with Otis a stejně tak druhá série oceňovaného Vlčík a Továrna na cokoliv. Vše podtrhuje 7. října dětská show Hello Jack a končí 4. listopadu sérií Slumber Kins s Chlupáčem, Jednorožkou, Lenochodem, Jačicí a Lišákem. Děti tedy budou mít poměrně bohatý podzim. Ostatně v platformě nově najdete i samostatnou záložku, která odkazuje jen na tvorbu určenou právě pro ně.

Tajemný pisatel 

Když v sousedním knihkupectví začne řádit duch, který vypouští do reálného světa fiktivní postavy z přítomných knih, je zaděláno na problém. Pak je zde ale jedna skupina přátel, která se to pokusí prošetřit a přijít tomu na kloub. Apple nyní potvrdil, že 21. října bude mít v platformě premiéru už třetí série této dětské „duchařiny“, která je ale od Stranger Things Netflixu hodně vzdálená. 

Trying nakonec dostane i čtvrtou sérii 

V pátek 2. září byla odvysílána poslední epizoda 3. sezóny kritikou vychvalovaného seriálu Trying. K té příležitosti Apple oznámil, že se oblíbení hrdinové vrátí i po čtvrté. Apple TV+ Trying intenzivně propaguje jako komedii, kterou lze sledovat, když diváci hledají něco, co by následovalo jeho hit Ted Lasso. Duchem je tedy série hodně podobná, ale samozřejmě úplně jiná. I ji však právě kritika přijala velice vřele, diváci už o trochu méně. Apple se o pokračování moc nerozpovídal, takže není známo nic víc, než že 4. série bude a že v ní opět uvidíme ústřední duo.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.