Zavřít reklamu

  TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky, které se vážou k prvnímu květnovému pátku.

Teherán 

Támar je hackerka a agentka Mosadu. Pod falešnou identitou infiltruje Teherán, aby pomohla zničit íránský jaderný reaktor. Když ale její mise selže, musí naplánovat operaci, která ohrozí všechny, na kom jí záleží. Nová řada seriálu vyšla 6. května a zatím tak můžete vidět první tři epizody s podtituly 13 000, Změna plánu a PTSD, kdy další budou vycházet každý následující pátek. Druhá série dostane celkem 8 dílů.

Podvod všech podvodů  

Eric C. Conn byl právník z Kentucky, který si žil na příliš vysoké noze. To tedy až do chvíle, kdy si dvě oznamovatelky uvědomily, že se dopustil vládního podvodu ve výši více než půl miliardy dolarů. Jednalo se tak o jeden z největších podvodů v dějinách USA. Tento čtyřdílný dokumentární seriál zkoumá jeho životní příběh a zaobírá se i lidmi, které podvedl. Všechny epizody už jsou od pátku 6. května k dispozici.

Nestvůra z Essexu 

Londýnská vdova Cora Seabornová se přestěhuje do Essexu, aby mohla prošetřit zprávy o mytickém hadovi. Nečekaně se ale sblíží s místním vikářem, jenže když vesnici postihne jedna tragédie, všichni obyvatelé ji obviňují, že to právě ona nestvůru přilákala. Jedná se o adaptaci stejnojmenné knihy Sarah Perryové, kdy se zde v hlavních rolích představí Claire Danes a Tom Hiddleston. Premiéra je stanovena na 13. května a Apple ke snímku uveřejnil také plnohodnotný trailer plný značně syrové atmosféry. Děj je totiž zasazen do roku 1893.

 O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.