Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už tato neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu.  

VOD v ČR za Q1 2024 

Server JustWatch mapující streamovací platformy po celém světě vytvořil žebříček jejich popularity za první čtvrtletí letošního roku poplatný pro Českou republiku, a to konkrétně od 1. 1. 2024 do 31. 3. 2024. Streamovací gigant Netflix má na českém trhu pevnou pozici s podílem větším, než mají v součtu za druhé a třetí místo Prime Video s HBO Max, kdy tyto platformy dohromady zabírají 31 %, což je pořád o 4 % méně, než má právě nejen česká jednička. 

Oproti Q4 2023 je ale situace v procentuálních podílech Q1 2024 hodně jiná. Voyo totiž z ničeho nic vystřelilo na 6% podíl a jistě tak ubralo ostatním velkým hráčům. Ostatně Netflix s Prime Video mezi kvartály klesly o 3 %, Disney+ o 2 %, HBO Max, Apple TV+ a SkyShowtime o 1 %. O2 TV drží 3%. S ohledem na omezený (vlastní) obsah Apple TV+ je ale 5% podíl pořád velice pěkným výsledkem. Otázkou je spíš to, kolik uživatelů využívá službu zdarma proto, že si koupili nové zařízení. 

Ženy v modrém 

V roce 1971 se čtyři ženy vzepřou ultrakonzervativním pravidlům a vstoupí do první mexické ženské policejní jednotky. Zjistí ale, že odlákat pozornost médií od sériového vraha je uměním. Rostoucí počet mrtvých těl je přiměje přísahat, že vraha předají spravedlnosti. Série je inspirována skutečným příběhem policistek, kterým se říkalo Las Azules. Premiéra je stanovena na 31. července. 

Ženy v modrém Apple TV

Fancy Dance 

Apple TV+ získala celosvětová práva na snímek Fancy Dance, tedy kritiky oceňovaný film, který debutoval na filmovém festivalu Sundance 2023. V hlavní roli se zde objevuje na Oscara nominovaná Lily Gladstone (Zabijáci rozkvetlého měsíce). Děj sleduje Jax, tedy původní obyvatelku USA (kterou Gladstone právě je), která vychovává dceru své zmizelé sestry Roki v oklahomské rezervaci. Tu je samozřejmě odhodlaná najít stůj co stůj. Premiéra snímku ve vybraných kinech bude 21. června, do streamu jde 28. června a Apple k němu vydal první trailer. 

Nejsledovanější obsah v Apple TV+ 

Kdyby vás pak zajímalo, co aktuálně v Apple TV+ táhne nejvíce, tak níže najdete aktuální seznam 10 nejsledovanějších seriálů a filmů za minulý týden. Pokud jde o celkové žebříčky, které pro ČR sestavil server JustWatch, tak v případě filmů nemá ATV+ zářez žádný, v seriálech ale raketově vystřelil titul Temná hmota, který je hned za Falloutem druhý. 

  • Temná hmota 
  • Sugar 
  • Ve vatě 
  • Ted Lasso 
  • Acapulco 
  • Vládcové nebes 
  • Velký poprask na malém městě 
  • Palm Royale 
  • The Morning Show 
  • For All Mankind 

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.