Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 3. prosince 2021, kdy přišla premiéra pokračování hudebního pořadu s Mariah Carey, ale byl i uveřejněn seznam vánočních epizod různých pořadů.

Přivítejte Vánoce 

Apple přidal v rámci své aplikace speciální kartu pojmenovanou Přivítejte Vánoce. Vnadí na jejich oslavu nejen za pomoci Mariah Carey, ale i Tedem Lasso nebo partičkou Peanuts. Je tomu z toho důvodu, že zde již samozřejmě máme prosinec, ale protože je také v rámci platformy od 3. prosince dostupný hudební pořad Vánoce s Mariah: Kouzlo pokračuje, který navazuje na loňské Kouzelné Vánoce této hudební ikony. Nechybí však ani výběr vánočních epizod seriálů Dickinson, Acapulco, Bezvlnka, Odpojený Doug atd.

Snoopy Presents: For Auld Lang Syne 

S blížícími se Vánoci přijde i zcela nový speciál Apple TV+ Karlíka Browna, který bude mít premiéru 10. prosince. Jde o první originální speciál „Peanuts“, který bude vyroben v rámci dohody Applu s produkčními společnostmi WildBrain, Peanuts Worldwide a Lee Mendelson Film Productions. Spolu s uveřejněnou upoutávkou Apple také oznámil, že během letošních prázdnin budou k dispozici další epizody s vánoční tématikou, a to nejen Snoopyho ale i ostatních dětských pořadů v platformě.

V rytmu srdce a nominace na ceny Hollywood Critics Association 

Ruby je potomkem neslyšících rodičů a je v rodině jediná, kdo slyší. Když zjistí, jak moc ji baví zpěv, bude se muset rozhodnout mezi svými sny a rodinnými povinnostmi. Film vyhrál na filmovém festivalu Sundance Cenu diváků a Velkou cenu poroty. Nyní je nominován na dalších 9 cen v rámci Hollywood Critics Association. Snímek ostatně nedávno získal i dvě Gotham awards. Emilia Jones vyhrála cenu Breakthrough Performer, zatímco Troy Kotsur získal trofej za vynikající vedlejší výkon. Nominace na Hollywood Critics Association jsou v následujících kategoriích: 

  • Nejlepší film 
  • Nejlepší režie – Sian Heder 
  • Nejlepší herečka – Emilia Jones 
  • Nejlepší herečka ve vedlejší roli – Marlee Matlin 
  • Nejlepší herec ve vedlejší roli – Troy Kotsur 
  • Nejlepší herecký soubor 
  • Nejlepší adaptovaný scénář – Sian Heder 
  • Nejlepší indie film 
  • Nejlepší původní píseň – „Beyond the Shore“ 

Disclaimer 

Apple TV+ si objednala nový thrillerový seriál od držitele Oscara Alfonsa Cuarona s názvem Disclaimer, který má mít unikátní herecké obsazení v podobě dua Cate Blanchett a Kevina Klina. Na motivy stejnojmenného románu Renee Knightové sleduje Disclaimer Catherine Ravenscroftovou, která je úspěšná televizní dokumentární novinářka, jejíž práce byla postavena na odhalování skrytých prohřešků dlouhodobě respektovaných institucí. Tato série by navíc měla být první z dlouholeté vzájemné spolupráce mezi Applem a Cuaronem.

Apple tv

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.