Zavřít reklamu

 TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 9. 9. 2021. Jedná se především o film On the Rocks, který zavítá na nosiče Blu-ray a konec seriálu Dickinson.

On the Rocks na Blu-ray 

Když mladá newyorská matka, kterou hraje Rashida Jones, zničehonic pocítí pochyby o svém manželství, začne se svým svérázným otcem v podání Billa Murraye sledovat svého manžela (Marlon Wayans). Režisérkou a scénáristkou této sladkobolné komedie je Sofie Coppola. Snímek, který se v češtině jmenuje V úskalí, bude prvním filmem z produkce Applu, který se vyjma služby bude distribuovat i na fyzických nosičích, a to skrze společnost Lionsgate. Již dříve se na Blu-ray disky podíval seriál Defending Jacob s Chrisem Evansem v hlavní roli – to za přispění společnosti Paramount.

Dickinson 

Hailee Steinfeld v roli Emily Dickinson je v tomto příběhu plně odhodlána stát se básnířkou a udělá pro to cokoli. Třetí sezóna tohoto populárního seriálu vyprávějícího o největší básnířce USA by měla mít premiéru ještě letos, konkrétně 5. listopadu. Jak však uvedla společnost Variety, bude se jednat o sezonu poslední. Seriál byl jedním z prvních, který na nově vzniklé platformě debutoval. Už před první klapkou byl však koncipován na tři série, a i když je mezi diváky populární, nebude se uměle natahovat. Opakuje se tak situace známá např. z hitu Ted Lasso, o kterém jeho tvůrce také prohlásil, že po třetí sérii by měl seriál skončit.

3 nové pořady pro děti 

Platforma by měla na podzim letošního roku rozšířit svůj katalog o tři nové televizní pořady pro děti a celé rodiny. Mělo by se jednat o Wolfboy and Everything Factory, Get Rolling With Otis a Puppy Place. První zmíněný počin navíc produkuje Joseph Gordon-Levitt, který v  TV+ aktuálně září v roli pana Cormana. Premiéra by měla být už 24. září. 8. října pak přijde Get Rolling With Otis a 15. října konečně i Puppy Place.

Wolfboy and Everything Factory sleduje podivínského snílka, který objevuje skryté říše ve středu Země. Najde zde jednu továrnu, ve které zvláštní bytosti vytvářejí zcela obyčejné věci, na které se díváme každý den. Get Rolling With Otis je pak příběh malého traktůrku, který má však velké srdce. Poslední Puppy Place je hraná série vyprávějící dobrodružství dvou sourozenců milujících psy. 

The Fight Before Christmas 

Platforma nedávno získala celosvětová práva na dokumentární film Boj před Vánocemi, který sleduje příběh muže ze severního Idaha, který se rozhodl uspořádat mezi svými sousedy masivní vánoční akci. Samozřejmě to úplně nedopadne a strhne se poměrně divoká bitva, která nemá s Duchem Vánoc nic společného. Premiéra snímku by měla být 26. listopadu.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na rok zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Podívejte se, co nabízí nového. Ke sledování Apple TV+ ale nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Diskuze k článku

    Adame, nechceš si ty údaje o službě zdarma nejdřív ověřit přímo u zdroje a pak je tady aktualizovat? Já mám totiž odlišné informace a podle nich tady uvádíš nesmysly.

celý text

Čtěte více