Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Tento týden je ve víru premiér Tenkrát a teď a kritikou chválené Prehistorické planety. Na jaké novinky se ale těšit výhledově?

Volavka 

Jimmy Keene si začíná odpykávat desetiletý trest ve vězení, ale dostane jednu úžasnou nabídku. Pokud se mu podaří získat přiznání jednoho spoluvězně, který je podezřelý z několika vražd, bude propuštěn na svobodu. Samozřejmě to bude pro něho životní výzva. Nový seriál inspirovaný skutečnými událostmi má datum premiéry stanoven na 8. července. Hrají v něm Taron Egerton a posmrtně i Ray Liotta, který zemřel 26. května 2022 ve věku 67 let. Proslavil ho zejména režisér Martin Scorsese v jeho Mafiánech. Trailer k poslednímu jeho filmovému dílu ještě nebyl uveřejněn.

Štěstí 

Sam je ta největší smolařka na světě. Znenadání se ale ocitne v Zemi štěstí. Aby se jí na paty pro změnu začalo lepit štěstí, musí se však spojit s kouzelnými bytostmi. Jedná se o animovaný film, který má premiéru stanovenou na 5. srpna. Své hlasy pak animovaným postavičkám propůjčili takové hvězdy jako Simon Pegg, Jane Fonda, nebo Whoopi Goldberg. První trailer je k dispozici níže.

Raymond & Ray 

Nevlastní bratři Raymond a Ray se shledávají po smrti otce, se kterým si ale nebyli zrovna blízcí. Zjistí, že jeho posledním přáním je, aby mu společně vykopali hrob. Spolu se vyrovnávají s tím, jací muži se z nich stali právě díky svému otci, ale i jemu navzdory. Téma je to tedy poměrně vážné a jistě nevšední, nicméně tento film bude bodovat zejména svým obsazením. V roli bratrů se totiž představí Ethan Hawke a Ewan McGregor. Datum premiéry ještě nebylo stanoveno, měli bychom se však dočkat na podzim letošního roku.

Apple TV

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.