Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už tato neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu.  

Snoopy na táboře 

Když Snoopy a Bíglí zjistí, že jejich oddílu hrozí propuštění, vydají se do přírody vysloužit si své odznaky za zásluhy. Karlík Braun se mezitím spolu s přáteli dobře baví na letním táboře. Datum premiéry nového příběhu nejznámějšího bígla na světě je už 14. června a níže můžete vidět i upoutávku. 

Země žen 

Prominentní Newyorčanka je nucena uprchnout i se svou matkou a dcerou do okouzlujícího španělského vinařského městečka. Tam musí čelit maloměstským výstřelkům, nejhlubším rodinným tajemstvím a také dvojici neohrabaných nájemných vrahů. Premiéra je 26. června a v hlavní roli se zde představí Eva Longoria známá ze seriálu Zoufalé manželky. Níže můžete vidět první trailer. 

WondLa 

Eva musí utéct z podzemního úkrytu na zemský povrch a tam zjistí, že svět není takový, jaký čekala. Putuje nebezpečnou krajinou, navštíví neznámé civilizace a hledá odpověď na zásadní otázku: Je posledním člověkem na zemi? Jde o epické animované dobrodružství na motivy bestselleru New York Times. Jeho premiéra bude 28. června a Apple nám aktuálně na tuto podívanou poskytl první trailer. 

Druhé řady oblíbených seriálů 

Apple nás potěšil oznámením, že jeho oblíbený hit Palm Royale dostane druhou řadu. Těšit se mohou i příznivci seriálu Božské kapky, který se také dočká svého pokračování. V obou případech byly zahájeny přípravy, nicméně ani v jednom nevíme, kdy se pokračování dočkáme. Sázet se dá ale spíše na prostředek příštího roku. 

Nejsledovanější obsah v Apple TV+ 

Kdyby vás pak zajímalo, co aktuálně v Apple TV+ táhne nejvíce, tak níže najdete aktuální seznam 10 nejsledovanějších seriálů a filmů za minulý týden. Pokud jde o celkové žebříčky, které pro ČR sestavil server JustWatch https://www.justwatch.com/, tak v případě filmů nemá ATV+ zářez žádný, vládne zde spíše Netflix. V seriálech se ale pořád úctyhodně drží Temná hmota, která je další týden po sobě opět čtvrtá. 

  • Temná hmota 
  • Ted Lasso 
  • Sugar 
  • Acapulco 
  • Trying 
  • Vládcové nebes 
  • Ve vatě 
  • Defending Jacob 
  • For All Mankind 
  • Silo 

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.