Zavřít reklamu

 TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 15. 10. 2021, kdy Apple uvedl nejen trailer na poslední řadu seriálu Dickinson, ale i ten vůbec první na Cvokaře od vedle nebo Swagger.

Swagger 

Jedná se o novou sérii ze světa mládežnického basketballu zaměřující se na to, jaké to vlastně je vyrůstat v Americe a jak zvládnout nejrůznější stresové situace a nepřízeň osudu. Námět je inspirován dvojnásobným šampionem NBA a finalistou NBA MVP Kevinem Durantem. Série se také ponoří do organizace, která dala vzniknout jeho amatérské atletické unii (AAU), a nahlédne do života hráčů, rodin a trenérů zapojených do programu. Premiéra je 29. října a níže se můžete podívat na první trailer.

Dickinson 

Hailee Steinfeld v roli Emily Dickinson je v tomto příběhu plně odhodlána stát se básnířkou a udělá pro to cokoli. Třetí sezóna tohoto populárního seriálu vyprávějícího o největší básnířce USA má premiéru 5. listopadu a Apple na ni právě uveřejnil trailer. Bude se nicméně jednat o sezonu poslední – ne však pro její neúspěch, ale protože tak byl seriál koncipován. Byl přitom jedním z těch prvních, který na nově vzniklé platformě debutoval.

Cvokař od vedle 

Pokud bude Dickinson končit, Cvokař od vedle bude teprve začínat, a to konkrétně 12. listopadu, na kdy je plánována premiéra série. V hlavních rolích této temné komedie se představí hvězdná dvojka v podání Willa Ferrella a Paula Rudda. Série je inspirována skutečným příběhem Martyho a jeho terapeuta, který mu změnil život. Původně chtěl jen naučit, jak si nastavit osobní hranice, jenže během mnohaleté terapie zjistí, co se stane, když je překročí. Po teaseru, který vydal Apple v červnu zde nyní máme první plnohodnotný trailer.

Špiónka Harriet 

Ještě o týden déle, tedy konkrétně na 19. listopadu, je pak naplánována premiéra nového animovaného seriálu Špionka Harriet. Děj se odehrává v šedesátých letech minulého století a vychází ze stejnojmenného dětského románu Louise Fitzhugha, který zaznamenává dobrodružství věčně zvědavé jedenáctileté dívky toužící po tom stát se spisovatelkou. Jenže k tomu, aby se jí to splnilo, musí přinášet zajímavé příběhy. A ty musí nejdříve někde vidět. Dá se tedy na cestu špehování svého okolí.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Podívejte se, co nabízí nového. Ke sledování Apple TV+ ale nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Adam Kos

Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme.

Jako bývalý konstruktér mám k technologiím skutečně blízko. Kolem společnosti Apple se točím již od vydání prvního iPhonu, už přes 10 let pak plním různá média svými příspěvky, a to jak webová, tak ta tištěná. Kromě toho rád koukám na kvalitní kinematografii a sbírám vintage náramkové hodinky.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.