Zavřít reklamu

 TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. V tomto článku se společně podíváme na novinky ve službě ke dni 19. listopadu 2021, kdy máme za sebou dvě premiéry – Tenké hranice a Špionky Harriet, ale také upoutávky na nevšedně zpracované Afterparty.

Tenká hranice 

V moderních tajných válkách se hranice mezi tím, co je správné a co špatné, smývá, říká popisek nového dokumentárního seriálu, který měl na platformě premiéru tento pátek, tedy 19. listopadu. Ten se snaží zkoumat morální rozporuplnosti války na příkladu jednoho případu z roku 2018. V něm jedna z amerických jednotek Navy SEAL obvinila svého velitele z válečných zločinů. K dispozici jsou všechny čtyři díly této minisérie.

Špionka Harriet 

V pátek 19. listopadu však měla premiéru i Špionka Harriet. Její děj se odehrává v šedesátých letech minulého století a vychází ze stejnojmenného dětského románu Louise Fitzhugha, který zaznamenává dobrodružství věčně zvědavé jedenáctileté dívky toužící po tom stát se spisovatelkou. Jenže k tomu, aby se jí to splnilo, musí přinášet zajímavé příběhy. A ty musí nejdříve někde vidět. Dá se tedy na cestu špehování svého okolí. K dispozici je všech 5 dílů první série.

Mariah’s Christmas: The Magic Continues 

Apple zveřejnil první upoutávku na vánoční speciál zpěvačky Mariah Carey a potvrdil datum premiéry, který je stanoven na 3. prosince. Poměrně neobvykle však vydala společnost trailer nejprve na Twitteru namísto svého vlastního YouTube kanálu. „Nemohu neslavit Vánoce s celým světem,“ říká zpěvačka v této 36s upoutávce.

Afterparty 

Apple oznámil, že osmidílná vražedná komedie Afterparty má premiéru v jeho platformě 28. ledna 2022. V den premiéry uvolní první tři díly, následujících pět pak přijde po každý další pátek. Popisuje ji jako žánrovou sérii, která se odehrává na setkání spolužáků střední školy, kde je jeden z přítomných zavražděn. Tento incident je poté vyprávěn z různých pohledů různých postav. Každá epizoda také bude natočena v jiném vizuálním stylu a bude ztělesňovat jiný filmový žánr. Níže se můžete podívat na oficiální teaser.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 139 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Adam Kos

Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme.

Jako bývalý konstruktér mám k technologiím skutečně blízko. Kolem společnosti Apple se točím již od vydání prvního iPhonu, už přes 10 let pak plním různá média svými příspěvky, a to jak webová, tak ta tištěná. Kromě toho rád koukám na kvalitní kinematografii a sbírám vintage náramkové hodinky.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.