Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Hlavní hvězdnou týdne je premiéra vánočního filmu Spirited, který je moderní předělávkou kultovní klasiky.

Spirited  

Představte si dojemný příběh Charlese Dickense o lakomci, kterého navštíví čtyři duchové Vánoc, jen o něco legračnější. A s Willem Ferrellem, Ryanem Reynoldsem a Octaviou Spencer. Navíc s (údajně) skvělými muzikálovými vstupy. Podle traileru to bude jistě velká podívaná a jasně se tak jedná o premiéru týdne, která skvěle zapadne do předvánočního času.

Fraggle Rock: Back to the Rock 

A Vánoce ještě jednou. Apple k 18. listopadu vydal i speciál své série Fraggle Rock, ve kterém se Fraggleovi vydají za dobrodružstvím, aby našli nejjasnější světlo vánočních svátků a možná i pravý jejich smysl. Apple zde tak pokračuje v komediálním seriálu, který vznikl už v 80. letech minulého století.

Štěňátka hledají domov 

Petersonovi našli skvělý způsob, jak pěstovat svou lásku ke psům – a to doslova. Sourozenci se zhostí náročného, ale vděčného úkolu, a stanou se pěstouny štěňat, kterým hledají nové domovy. S každým štěnětem přijde samozřejmě také další dobrodružství. V Apple TV+ můžete sledovat celou první řadu, druhá sezóna má premiéru 9. prosince.

Argylle 

Na příští rok (datum premiéry není ještě zveřejněn) si na nás Apple chystá jednu lahůdku v podobě špionážního thrilleru Argylle. To je ostatně jméno jednoho superšpiona, jehož příběh snímek sleduje, a to rovnou napříč celým světem – od USA, přes Londýnem a další exotické lokace. Snímek má ale neuvěřitelně našlapané obsazení. Představí se zde tedy „Zaklínač a Superman“ Henry Cavill, Sam Rockwell, Bryce Dallas Howard, Bryan Cranston, Catherine O’Hara, John Cena, Dua Lipa, Ariana DeBose a také Samuel L. Jackson, který již s Apple TV+ spolupracoval v rámci série Poslední dny Ptolemyho Greye.

Apple_TV_Argylle_key_art_graphic_header_16_9_show_home.jpg.large_2x

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

Adam Kos

Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme.

Jako bývalý konstruktér mám k technologiím skutečně blízko. Kolem společnosti Apple se točím již od vydání prvního iPhonu, už přes 10 let pak plním různá média svými příspěvky, a to jak webová, tak ta tištěná. Kromě toho rád koukám na kvalitní kinematografii a sbírám vintage náramkové hodinky.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.