Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Apple uveřejnil, kdy pustí do kin velice očekávaný snímek Killers of the Flower Moon a prozradil, jakou roli bude mít v připravované sérii Jessica Chastain.

Božské kapky 

Zatímco celý vinařský svět truchlí nad smrtí Alexandera Légera, jeho odcizená dcera Camille se dozví, že jí nyní patří otcova výjimečná sbírka. Než však bude moci dědictví získat, musí ve zkoušce smyslů porazit Alexandrova chráněnce Isseie. Tak trochu to celé zní jako z pera Rosamunde Pilcherové, obzvláště pokud se do sebe oba hlavní protagonisté ještě zamilují, nicméně doufejme, že Apple TV+ ví, co dělá. Na to, že by měla být premiéra už 21. dubna, není ještě známo ani obsazení.

Killers of the Flower Moon 

Třikrát hurá. O připravovaném snímku Killers of the Flower Moon se mluví již dlouho přes rok, ale prakticky o něm stále nic moc nevíme. I tak Apple trochu překvapivě oznámil datum jeho premiéry, to tedy v kinech, kam tento počin Martina Scorseseho zamíří ještě před svou přítomností v Apple TV+. Debutovat by tak měl 6. října letošního roku, což je ještě za poměrně dlouhou dobu. Bude se jednat o první film z výhradní distribuce platformy, který se nejdříve dočká své kino distribuce. V rámci streamu by měl být k dispozici do konce roku, pravděpodobně v předvánoční sezoně.

Apple TV+

Je však pravda, že je ve hře ještě květnová předpremiéra na festivalu v Cannes, i když ještě nebyla potvrzena. Snímek měl Apple vyjít na 200 milionů dolarů, kdy 10 % z této částky zaplatil Paramount za to, že právě bude film mít svou premiéru nejdříve v kinech. V hlavních rolích se zde představí Leonardo DiCaprio, Robert De Niro, Jesse Plemmons, Lily Gladstone nebo nejnovější držitel ceny Oscar za nejlepší hlavní herecký výkon Brendan Fraser.

The Savant 

Apple TV+ připravuje seriál o skutečné, a poměrně záhadné, vyšetřovatelce, která předpovídá masové střelby a snaží se jim předcházet. Seriál je tak pojmenován podle jediného dostupného popisu, který byl této vyšetřovatelce dán. Příběh byl poprvé podrobně popsán v článku Andrey Stanleyové v Cosmopolitanu z roku 2019 s názvem „Je možné zastavit masovou střelbu dříve, než k ní dojde?“ V hlavní roli vyšetřovatelky, která infiltrovala nenávistné skupiny na internetu a dokázala rozpoznat příznaky potenciálních rozsáhlých násilných útoků, se představí Jessica Chastain. Osm epizod seriálu bude režírovat Matthew Heineman. Datum premiéry ještě není známý.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.