Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už tato neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. 

Sunny 

Život Američanky žijící v Tokiu se převrátí naruby, když jí při záhadné letecké katastrofě zmizí manžel se synem. Jako cenu útěchy obdrží Sunny domácího robota nové řady, kterého vyrábí manželova elektrotechnická společnost. Premiéra je stanovena na 10. července. I tady Apple uveřejnil první upoutávku. Hlavní role se zhostí Rashida Jones, se kterou jsme měli v Apple TV+ tu čest už několikrát, konkrétně ve filmu V úskalí a seriálu Silo. Seriál bude mít 10 epizod a půjde o temně komediální a mysteriózní sérii. 

Žena v jezeře 

V roce 1966 zmizí v Baltimoru mladá dívka. Celé město to šokuje a osudy dvou cizích žen se neodvratně propletou. V hlavních rolích se zde představí Natalie Portman a Moses Ingram. Premiéra je naplánována na 19. července a Apple k seriálu vydal první trailer. 

Ženy v modrém 

V roce 1971 se čtyři ženy vzepřou ultrakonzervativním pravidlům a vstoupí do první mexické ženské policejní jednotky. Zjistí ale, že odlákat pozornost médií od sériového vraha je uměním. Rostoucí počet mrtvých těl je přiměje přísahat, že vraha předají spravedlnosti. Série je inspirována skutečným příběhem policistek, kterým se říkalo Las Azules. Premiéra je stanovena na 31. července, a i zde už máme první trailer. 

Nejsledovanější obsah v Apple TV+ 

Kdyby vás pak zajímalo, co aktuálně v Apple TV+ táhne nejvíce, tak níže najdete aktuální seznam 10 nejsledovanějších seriálů a filmů za minulý týden. Pokud jde o celkové žebříčky, které pro ČR sestavil server JustWatch https://www.justwatch.com/, tak v případě filmů nemá ATV+ pořád zářez žádný. Seriálům aktuálně vládne Banda z Prime Video, která sesadila i Akolytku Disney+. Temná hmota ale poskočila na bronzovou příčku. S tím, jak přibývají díly, je tak seriál čím dál populárnější. 

  • Temná hmota 
  • Nedostatek důkazů 
  • Ted Lasso 
  • Defending Jacob 
  • Acapulco 
  • Trying 
  • Vládcové nebes 
  • Nadace 
  • The Morning Show 
  • Volavka 

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd. 

.