Zavřít reklamu

TV+ nabízí originální komedie, dramata, thrillery, dokumenty a dětské pořady. Na rozdíl od většiny ostatních streamovacích služeb však už služba neobsahuje žádný další katalog mimo vlastní tvorbu. Ostatní tituly jsou zde k dispozici ke koupi nebo pronájmu. Hlavní hvězdnou týdne je premiéra druhé řady špionážního seriálu Slow Horses. Pokud se pak nudíte, můžete si zazpívat s Ryanem Raynoldsem.

Slow Horses 

Toto důvtipné špionážní drama sleduje špatně fungující tým agentů MI5 a jejich protivného šéfa. Všichni se snaží vypořádat se se světem plným kamufláží a ochránit tak Anglii po svém. První sezona měla premiéru v dubnu letošního roku a nyní zde už máme sérii druhou. Jedná se tak o unikát, kdy jsou divákům poskytnuty dvě série jednoho pořadu v jeden rok. Apple už má navíc „zelenou“ pro třetí i čtvrtou řadu. V platformě tak nyní můžete vidět už první dva díly pokračování, ve kterém v hlavní roli stále exceluje Gary Oldman, doplňují jej Jack Lowden, Kristin Scott Thomas a Jonathan Pryce. Poslední šestá epizoda bude mít premiéru 30. prosince.

Terapie pravdou

Ačkoli je Jimmy tátou, přítelem i tearapeutem, nedokáže truchlit nad ztrátou své ženy. Rozhodne se na každém, kdo mu přijde do cesty, vyzkoušet nový přístup: naprosto brutální upřímnost. Pomůže tím sám sobě tím, že pomáhá ostatním? To budeme moci zjistit od 27. ledna, na kdy má tento seriál naplánovanou premiéru. V hlavních rolích se představí Jason Segel z kultovního seriálu Jak jsem poznal vaši matku, ale také Harrison Ford.

Spirited  

Představte si dojemný příběh Charlese Dickense o lakomci, kterého navštíví čtyři duchové Vánoc, jen o něco legračnější. A s Willem Ferrellem, Ryanem Reynoldsem a Octaviou Spencer. Navíc s skvělými muzikálovými vstupy. S jak moc skvělými můžete nyní sami posoudit, aniž byste se na celý film museli dívat. Na YouTube Apple TV+ totiž najdete song Bringin Back Chrismas Lyric Video, které hovoří za vše.

Osvobození

Tento film je inspirovaný strhujícím skutečným příběhem o muži, který by pro svou rodinu a svobodu udělal cokoli. Zotročený Peter riskuje útěkem svůj život, aby se vrátil ke své rodině, a vydává se na nebezpečnou cestu lásky a vytrvalosti. Premiéra snímku je stanovena na 9. prosince a stojí za ním režisér Antoine Fuqua. Jen a pouze v aplikaci Apple TV+ můžete týden před premiérou vidět klip „Režisérova cesta“, ve které vás provází natáčením snímku. Níže tak alespoň trailer.

O  TV+ 

Apple TV+ nabízí originální televizní pořady a filmy z produkce Applu v kvalitě 4K HDR. Obsah můžete sledovat na všech svých zařízeních Apple TV, ale i iPhonech, iPadech a počítačích Mac. K nově koupenému zařízení máte službu na 3 měsíce zdarma, jinak je její bezplatná zkušební doba 7 dní a poté vás měsíčně vyjde na 199 Kč. Ke sledování Apple TV+ nicméně nepotřebujete nejnovější Apple TV 4K 2.generace. Aplikace TV je k dispozici také na jiných platformách, jako jsou Amazon Fire TV, Roku, Sony PlayStation, Xbox a dokonce i na webu tv.apple.com. K dispozici je i ve vybraných televizorech Sony, Vizio atd.

Adam Kos

Není málo času, který máme, ale mnoho času, který nevyužijeme.

Jako bývalý konstruktér mám k technologiím skutečně blízko. Kolem společnosti Apple se točím již od vydání prvního iPhonu, už přes 10 let pak plním různá média svými příspěvky, a to jak webová, tak ta tištěná. Kromě toho rád koukám na kvalitní kinematografii a sbírám vintage náramkové hodinky.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.