Zavřít reklamu

Quell Memento+, My Diggy Dog 2 a Hack Run. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Quell Memento+

Zapomeňte na okolní chaotický svět a ponořte se do zenové klidu a pohody s hrou Quell Memento+. V této okouzlující hře vás čeká řada originálních a zajímavých hádanek a unikátních hlavolamů.

My Diggy Dog 2

Jestliže hledáte nějakou oddechovou hru, která by vás dokázala parádně zabavit, a zároveň ji lze hrát prostřednictvím Apple TV, tak byste určitě neměli přehlédnout dnešní slevu na titul My Diggy Dog 2. V této hře uvidíte příběh dvou dobrodruhů, kteří se vydali prozkoumat svět s vidinou nalezení prastarého pokladu, díky čemuž odhalí veškeré záhady vesmíru. Během jedné jejich expedice však narazí na štěňátko, které pojmenují Marty a následně v dobrodružství pokračují již ve třech.

Hack Run

Pamatujete si ještě na staré operační systémy jako DOS či UNIX, které nenabízely grafické prostředí? V takovém případě by se vám mohla zalíbit hra Hack RUN. V tomto titulu se zhostíte role hackera a vaším úkolem bude, abyste se dokázali nabourat k datům nepřátelské organizace za pomocí klasických příkazů ze zmiňovaných systémů.

.