Zavřít reklamu

SpongeBob SquarePants, Arrog a OK Golf. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

SpongeBob SquarePants

Legendárního SpongeBoba vám pravděpodobně ani nemusíme představovat. Ve hře SpongeBob SquarePants se v jeho roli vydáte na nezapomenutelná dobrodružství, kdy zároveň budete čelit nejrůznějším výzvám, kdy po vašem boku samozřejmě bude stát i Patrick. Titul se pyšní skvělou hratelností i grafikou a dokonce podporuje herní ovladač.

  • Původní cena: 229 Kč (25 Kč)

Arrog

Fanoušky logických her rozhodně nadchne dnešní sleva na aplikaci Arrog. V tomto titulu se totiž vydáte za dobrodružstvím do černobílého, kresleného světa, kde na vás bude čekat řada nejrůznějších překážek a hádanek. Příběh si zakládá na latinskoamerickém folklóru, kdy vám nabídne pohled na smrt z úplně jiného úhlu.

  • Původní cena: 79 Kč (25 Kč)

OK Golf

Hraní golfu dokáže být parádně uklidňující a taktéž se jedná o skvělou zábavu. Pravděpodobně jste se již setkali s některými mobilními hrami, ale co takhle přenést golf do větších rozměrů a zahrát si ho rovnou na vaší televizi? Tohle vám umožní OK Golf, který nabízí perfektní grafiku, skvělé funkce a dokonce i multiplayer.

  • Původní cena: 79 Kč (49 Kč)
Amaya Tomanová

Nihil nocere

Dítě devadesátek a milovnice Japonska. S oblibou píšu o aplikacích, marketingu, a historii Applu. Baví mě objevovat nové věci, učit se novým postupům a poznávat nové technologie. Mám ráda impresionismus, Boba Dylana a své Apple Watch.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.