Zavřít reklamu

Agent A, Ordesa a OK Golf. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Agent A: A puzzle in disguise

Velice populární hra s úžasným příběhem je opět v akci. V titulu Agent A: A puzzle in disguise se totiž zhostíte role agenta. Problém ale představuje nepřátelský špion, jež pomalu likviduje vaši organizaci. Z tohoto důvodu se budete muset vydat na dlouhou cestu, řešit řadu hádanek a vašeho nepřítele přechytračit.

  • Původní cena: 149 Kč (25 Kč)

Ordesa  – the interactive movie

Zakoupením aplikace Ordesa – the interactive movie, jak už samotný název napovídá, si přijdete na parádní hru, která funguje jakožto interaktivní film. Celý příběh se přitom točí kolem dívky jménem Lisa, která se po dvou letech rozhodla vrátit domů. Její shledání s otcem ale velice rychle naruší neznámá entita, pravděpodobně duch. Vy se proto vydáte tuto záležitost prozkoumat, kdy dorazíte až do tajuplné a prokleté chaty uprostřed hlubokého lesa, kde budete muset vyřešit řadu záhad. Mějte ale na paměti, že veškerá vaše rozhodnutí ovlivňují nadcházející vývoj příběhu.

  • Původní cena: 79 Kč (25 Kč)

OK Golf

Hraní golfu dokáže být parádně uklidňující a taktéž se jedná o skvělou zábavu. Pravděpodobně jste se již setkali s některými mobilními hrami, ale co takhle přenést golf do větších rozměrů a zahrát si ho rovnou na vaší televizi? Tohle vám umožní OK Golf, který nabízí perfektní grafiku, skvělé funkce a dokonce i multiplayer.

  • Původní cena: 79 Kč (49 Kč)
.