Zavřít reklamu

Hack RUN, The Robot Factory by Tinybop a Sprocket. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Hack RUN

Ve hře Hack RUN se zhostíte role profesionálního hackera, který se musí dostat k datům znepřátelené organizace. Pokud si pamatujete na starší operační systémy jako DOS či UNIX, tak si tuto hru parádně užijete. Samotné hackování totiž probíhá za pomocí příkazů ze zmiňovaných systémů, kdy se postupným následováním stop a indicií dostanete k zajímavým informacím.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

The Robot Factory by Tinybop

Aplikace The Robot Factory by Tinybop cílí především na rodiče s menšími dětmi. V této hře si totiž budete navrhovat a stavět své vlastní roboty, které následně samozřejmě musíte také otestovat. Tímto způsobem si vytvoříte svou unikátní sbírku s těmi nejrůznějšími roboty. Titul je samozřejmě v angličtině, a proto je nutná přítomnost starší osoby.

  • Původní cena: 99 Kč (79 Kč)

Sprocket

Pokud hledáte nějakou jednoduchou hru, která by vás dokázala zabavit při dlouhých večerech, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Sprocket. V této hře budete ovládat maličkou kuličku, se kterou se musíte dostat co možná nejdále do středu. Přecházet ale můžete pouze z objektu do objektu. Pokud z něj vypadnete, hra pro vás končí.

  • Původní cena: 49 Kč (25 Kč)
Témata: , , , , ,
.