Zavřít reklamu

To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Pavilion: Touch Edition

Pokud pro změnu milujete logické hry a hledáte parádní titul, který by vám dokázal nabídnout dlouhé hodiny zábavy, zbystřete. Do akce dnes také zavítal kousek Pavilion: Touch Edition, který vás doslova rovnou vhodí do akce. Bez jakéhokoliv tutoriálu či návodu se ocitnete na tajuplném místě, kde na vás čeká řada nástrah, tajemství a hádanek. Poradíte si s nimi?

  • Původní cena: 99 Kč (25 Kč)

Cosmicast

Jestliže se řadíte mezi milovníky různých podcastů a hledáte vhodného klienta, tak byste rozhodně neměli přehlédnout program Cosmicast. Tato aplikace tedy funguje jakožto klient pro přehrávání podcastů a na první pohled vás dokáže zaujmout parádní design a uživatelské prostředí. Vzhledově totiž nástroj kopíruje design nativních jablečných aplikací.

  • Původní cena: 129 Kč (79 Kč)

lil weather

Jak již samotný název napovídá, aplikace lil weather se zaobírá počasím. S pomocí této velice jednoduché aplikace si můžete velice rychle a efektivně projít předpověď počasí pro daný den, případně pro den další či pro příští týden.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)
.