Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Hack RUN

Ve hře Hack RUN se ocitnete v roli profesionálního hackera, jehož cíl je vcelku jednoduchý. Budete se totiž muset pomocí různých hacků dostat nepozorovaně do serverů znepřátelené organizace, kde budete muset získat nejrůznější důležitá data. Hacky navíc fungují formou starých příkazů ze systémů jako DOS či UNIX.

Minesweeper Genius

Pamatujete si ještě na legendární hru Hledání min, kterou můžete znát především ze starších verzí operačního systému Windows? Tento zážitek si můžete znovu užít s pomocí hry Minesweeper Genius. Dalo by se říci, že se jedná o vylepšenou verzi s příběhem. V této hře totiž budete hrát za vědce, který musí utéct před experimenty od mimozemšťanů. Při útěku ale narazíte na řadu minových polí, jež musíte překonat.

Unbroken Soul

Poslední hra, kterou si zde dneska uvedeme, je Unbroken Soul. Jedná se o skvělou platformovou hru, ve které budete muset neustále běhat, překonávat překážky pomocí skoků a vypořádávat se s vašimi nepřáteli. Příběh se točí kolem zlého nekromancera jménem Elaniof, který pro lidstvo připravil hrozné plány. Dokážete je zvrátit?

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více