Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Word Forward

Hledáte nějakou zábavnou hru, která by vás dokázala perfektně procvičit v angličtině? V takovém případě by vás mohl zaujmout naučný titul Word Forward, ve kterém se před vámi ocitne tabulka o rozměrech 5×5. Vaším úkolem bude, abyste dokázali využít všechna písmenka a seskládat z nich příslušná slova.

Mindkeeper : The Lurking Fear

Jestliže se považujete za fanoušky mysteriozních her, ve kterých na váš čeká řada tajemství, záhad a tajuplných nepřátel, rozhodně byste neměli přehlédnout hru Mindkeeper : The Lurking Fear. V této hře se zhostíte role vyšetřovatele jménem H. Joyce, který se hodlá probádat zajímavá místa, kde narazí na řadu problémů.

Star Walk Kids: Astronomy Game

S pomocí edukativní aplikace Star Walk Kids můžete vaše děti naučit základům astronomie. Hlavní výhodou této aplikace je, že vypráví základy zmiňované astronomie zábavnou formou a dokáže si tak udržet pozornost u samotných dětí. Tento nástroj je samozřejmě k dispozici pouze v angličtině.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více