Zavřít reklamu

It’s About Time!, OK Golf a Stash2Go. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

It’s About Time!

Aplikace It’s About Time! má pouze jednu nesmírně jednoduchou funkci, díky které dokáže skvěle ozvláštnit prostředí vaší domácnosti. Tento program totiž promění vaši jablečnou televizi v perfektně stylové hodiny, kdy zkrátka na velké obrazovce bude ukazovat aktuální čas.

OK Golf

Hraní golfu dokáže být parádně uklidňující a taktéž se jedná o skvělou zábavu. Pravděpodobně jste se již setkali s některými mobilními hrami, ale co takhle přenést golf do větších rozměrů a zahrát si ho rovnou na vaší televizi? Tohle vám umožní OK Golf, který nabízí perfektní grafiku, skvělé funkce a dokonce i multiplayer.

Stash2Go

Řadíte se mezi milovníky pletení a háčkování? Jestli jste si na tuto otázku odpověděli ano, tak byste se měli přinejmenším podívat na aplikaci Stash2Go. Tento nástroj vám totiž dodá přístup do komunity zvané Ravelry, díky čemuž si budete moci projít ty nejrůznější vzory, návody, postupy a řadu dalších záležitostí, které vás dokáží posunout kupředu.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více