Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Incredible Dot

Pokud se považujete za fanouška takzvaných skákaček, rozhodně byste neměli přehlédnout dnešní nabídku na hru Incredible Dot. Jedná se o nikdy nekončící hru, ve které jde o to, abyste dokázali doskočit co možná nejvýše a posbírali tak maximální množství bodů. Za vaše úspěchy si budete moci odemknout nové světy a postavičky.

Breadhead Game

Jestliže hledáte nějakou jednoduchou karetní hru, kterou byste si mohli užít i na vaší jablečné televizi, zbystřete. Sáhnout totiž můžete po hře Breadhead Game, která je založena na principech karetní hry Palace. V této hře se utkáte s dvěma protivníky (ovládaní počítačem) a vítězem se stává ten, kdo se jako první zbaví všech karet.

Breadhead Game
Zdroj: App Store

LocalCast for Chromecast

Máte ve vaší domácnosti rozdílné produkty a potřebovali byste je na multimediální úrovni sjednotit? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, možná by vám mohla pomoci aplikace LocalCast for Chromecast. Pomocí této aplikace totiž můžete vysílat multimediální obsah do Chromecastu či Apple TV.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více