Zavřít reklamu

Vectronom, Cosmicast a SketchParty TV. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Vectronom

Řadíte se mezi milovníky logických her, které jsou navíc obohaceny o kvalitní soundtrack? V takovém případě byste rozhodně neměli přehlédnout aktuálně probíhající akci na titul Vectronom. V této hře se budete pohybovat v rytmu hrající hudby a vaším úkolem bude úspěšně projít všechny úrovně.

Cosmicast

Pokud se považujete za obecného milovníka těch nejrůznějších podcastů, mohla by vás zaujmout kvalitně zpracovaná aplikace Cosmicast. Tento program je totiž praktickým a velice jednoduchým přehrávačem zmiňovaných podcastů. Na první pohled si navíc můžete povšimnout jeho parádního designu, který jakoby opisuje vzhled nativních aplikací, díky čemuž je používání aplikace nesmírně jednoduché.

SketchParty TV

Aplikaci SketchParty TV nyní ocení především rodiny v karanténě. Tento nástroj vám totiž umožní hrát skvělou hru, kdy jeden člověk bude na iPadu kreslit určitý objekt, zatímco ostatní musí hádat. Kdo dokáže uhodnout jako první, získává samozřejmě body. Jak hra vypadá si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více