Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Second Canvas Mauritshuis

S pomocí aplikace Second Canvas Mauritshuis se můžete jakoby přesunout na území Nizozemska, konkrétně tedy do takzvaného Mořicova domu, ve kterém je k vidění řada uměleckých děl. Právě ty na vás čekají v této aplikaci, pomocí které si tyto obrazy můžete prohlédnout ve vysokém rozlišení.

Kids Concepts

Aplikace Kids Concepts je velice podobná takzvaným flash cards, které denně pomáhají studentům s učením. S pomocí aplikace Kids Concepts můžete vytvářet velice jednoduché kartičky, které právě učí děti různé výpočty, slova a řadu dalších informací. Klíčovou výhodou je, že se na „kartičce“ nachází poměrně malé množství informací, díky čemuž jsou daleko lépe zapamatovatelné.

Rush Rally 2

Závodní hry se těší neuvěřitelné popularitě a pravděpodobně nás jen tak neomrzí. Hra Rush Rally 2 vám na vaši jablečnou televizi přinese perfektní zážitek, kdy usednete za volant sportovního vozidla a stanete se jezdcem rally závodů. Vaším úkolem tedy bude zajet trasu za co možná nejlepší čas, přičemž si budete muset dávat velký pozor. Každá chybička vás totiž může ze závodu kompletně vyřadit.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více