Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Rush Rally 2

Jestliže se považujete za milovníky závodních her a rádi byste si nějaký titul zahráli i na vaší jablečné televizi, tak by vás mohla zaujmout hra Rush Rally 2. Samozřejmě se ocitnete v roli řidiče závodního automobilu a vaším úkolem bude, abyste dokázali projet připravené trasy v co možná nejkratším čase.

Dark Wave

Zakoupením aplikace Dark Wave získáte parádní hru, která vám dokáže poskytnout až hodiny dlouhé zábavy. Čeká na vás totiž pět odlišných kapitol a rovnou padesát postupně se ztěžujících úrovní. Budete totiž ovládat maličkou kuličkou, se kterou budete muset postupovat po dráze a případně i čelit různým nepřátelům.

Le Parker Extraordinaire

Jestliže naopak hledáte nějakou oddechovější hru, která vám dokáže nabídnout zajímavý příběh, tak je tady Le Parker Extraordinaire přímo pro vás. V této hře se zhostíte role zástupce šéfkuchaře a jste známí pro své výjimečné sněhové pusinky. Někdo ale ukradl váš recept a je jen na vás, abyste jej získali zpět.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více