Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Hidden Folks

Jak již samotný název vcelku napovídá, hra Hidden Folks se zaobírá schovanými lidmi. V rámci tohoto titulu před vámi totiž bude stát jediný úkol, a to abyste v rozsáhlé ručně malované interaktivní krajině našli všechny postavičky, jež máte vyobrazené ve spodní části obrazovky.

Vectronom

Jestliže se považujete za vášnivého fanouška logických her, které mají rozhodně co nabídnout, určitě byste neměli přehlédnout titul Vectronom. V této hře totiž budete muset najít cestičku skrze neustále se měnící svět, kdy samotný pohyb bude ovlivňovat hned několik různých faktorů.

The Robot Factory by Tinybop

Ve hře The Robot Factory by Tinybop před vás postaví ne zrovna dvakrát jednoduchý úkol. Budete totiž muset vyvíjet, stavět a testovat nejrůznější roboty, ze kterých si následně vytvoříte svou vlastní kolekci. Hra je primárně určena pro rodiče s dětmi a je kompletně v angličtině.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více