Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Second Canvas Mauritshuis

Jestliže se zajímáte o umění a nejsou vám cizí jména jako Rembrandt, Varmeer a další, určitě byste neměli přehlédnout aplikaci Second Canvas Mauritshuis. Tato aplikace vám totiž nabídne umělecká díle od zmiňovaných umělců, které si navíc můžete prohlédnout ve velkém rozlišení přímo na vaší Apple TV.

Hi Nano

Chcete své dítě zasvětit do světa vědy? V tomto případě by vám dokázala pomoci aplikace Hi Nano, která si dokáže perfektně udržet jejich pozornost. Aplikace totiž vypráví základní principy velice zajímavou formou a dokáže vás i vaše dítě naučit řadu nových věcí.

Couch to Fit

Chcete zapracovat na své letní postavě, ale nevíte jak na to? Určitě byste se přinejmenším měli podívat na aplikaci Couch to Fit, s pomocí které můžete cvičit přímo před vaší televizí. Aplikace nabízí několik nejrůznějších cvičení, které vám pomohou s budováním vaší vysněné postavy.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více