Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Quantum Revenge

Pokud hledáte nějakou parádní akční hru, ve které na vás čeká řada střílení, skvělé akce a podobných, tak by vás mohl zaujmout titul Quantum Revenge. V této hře budete ovládat celou lidskou rasu, kterou sužují nelehké boje s vyspělými a agresivními mimozemšťany a jejich roboty. Zvládnete je odrazit?

Kids Concepts

Aplikace Kids Concepts primárně cílí na rodiče s menšími dětmi. S pomocí tohoto nástroje se vaše děti mohou totiž daleko efektivněji a rychleji učit. Princip je přitom velice podobný jako u populárních flashcards. Jak Kids Concepts vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

Nucleus

Řadíte se mezi milovníky klasických arkádových her? Jestliže jste si na tuto otázku odpověděli ano, rozhodně byste neměli promeškat aktuální nabídku na titul Nucleus. V této hře budete ovládat vesmírné plavidlo, přičemž vaším cílem je odpalovat vesmírné trosky a nosit je na domovskou planetu.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více