Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

zFuse

Jednoduchá aplikace zFuse slouží pouze k jedinému účelu. S pomocí tohoto programu si na iPhonu či iPadu můžete přehrát jakékoliv video. Aplikace je však také dostupná i na jablečnou televizi, kde dokonce dokáže pracovat i se síťovým úložištěm NAS.

Hyperforma

Jestliže hledáte nějakou parádní hru, kde se setkáte s těmi nejrůznějšími tajemstvími, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Hyperforma. V této hře se vydáte do 256 let vzdálené budoucnosti, kde už po klasické civilizaci nenajdete ani stopu. Jediné, co zde po sobě lidé zanechali, je prastará síť. Vaším úkolem tedy bude se vydat do kyberprostoru a odhalit řadu tajemství.

Millie’s Tricks and Treats

Aplikace Millie’s Tricks and Treats cílí především na rodiče s menšími dětmi. V rámci tohoto programu na zmiňované děti čeká řada těch nejrůznějších příběhů a prakticky by se dalo říci, že vám aplikace pokaždé nabídne odlišnou knihu s parádním obsahem.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.