Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku.

Reaction Timer Game

Jak již samotný název napovídá, aplikace Reaction Timer Game otestuje vaše reakce. Vaším úkolem totiž bude, abyste klepli na tlačítko STOP přesně v okamžiku, kdy odpočet narazí na nulu. Nenechte se ale zmást. Ačkoliv to zní jednoduše, věřte tomu, že se bude jednat o náročnou výzvu.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

Shadowmatic

Zakoupením hry Shadowmatic získáte parádní vzrušující logickou hru, která je především o vaší představivosti a kreativitě. V rámci této hry totiž budete různě v prostoru hýbat a otáčet s abstraktními předměty. Vaším úkolem totiž je, abyste ze zmiňovaných objektů vytvořili ve stínu siluetu odhalili tak pravdu, kterou hledáte.

  • Původní cena: 99 Kč (49 Kč)

Eggggg

V tomto titulu se zhostíte role chlapce jménem Gilbert, který trpí extrémní alergií na vejce. Jakmile nějaké sní, začíná neuvěřitelně zvracet. Příběh se točí kolem toho, jak se Gilbert snaží utéct od své přísné tety a dostat se tak na narozeninovou oslavu. Aby si však poradil se všemi nástrahami, které ho na cestě čekají, bude potřebovat svou „superschopnost.“

  • Původní cena: 149 Kč (129 Kč)
Témata: , , ,
.