Zavřít reklamu

Jan’s Emoji Sudoku, Hidden Folks a Eggggg. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Jan’s Emoji Sudoku

Stažením aplikace Jan’s Emoji Sudoku získáte parádní hru, která vám umožní si zahrát dnes již legendární hru Sudoku. Je v tom ale jeden zásadní rozdíl. Namísto klasických číslic jsou totiž políčka vyplněna emotikonami. Hrát navíc můžete i bez připojení k internetu, přičemž veškerý váš postup hrou se automaticky ukládá skrze iCloud. Díky tomu můžete hrát například na Apple TV a vzápětí pokračovat na iPhonu.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: Zdarma

Aplikaci Jan’s Emoji Sudoku stáhnete kliknutím zde


Hidden Folks

Hledáte nějakou zábavnou hru, která vám dokáže nabídnout hodiny zábavy, a přesto zvládne „zavařit“ vaši hlavu? Pokud jste si na tuto otázku odpověděli ano, určitě byste neměli přehlédnout hru Hidden Folks. V té na vás čeká ručně kreslená krajina a vaším úkolem je, abyste dokázali najít všechny „schované“ objekty a postavičky.

  • Původní cena: 129 Kč
  • Aktuální cena: 49 Kč

Aplikaci Hidden Folks stáhnete kliknutím zde


Eggggg

Dnešní článek si zakončíme nesmírně zajímavou a zábavnou hrou s názvem Eggggg. V tomto titulu se zhostíte role chlapce jménem Gilbert, který trpí extrémní alergií na vejce. Jakmile nějaké sní, začíná neuvěřitelně zvracet. Příběh se točí kolem toho, jak se Gilbert snaží utéct od své přísné tety a dostat se tak na narozeninovou oslavu. Aby si však poradil se všemi nástrahami, které ho na cestě čekají, bude potřebovat svou „superschopnost.“

  • Původní cena: 149 Kč
  • Aktuální cena: 129 Kč

Aplikaci Eggggg stáhnete kliknutím zde

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více