Zavřít reklamu

Pavilion: Touch Edition, Universal Zoom a Sketch Party TV. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Pavilion: Touch Edition

Pokud pro změnu milujete logické hry a hledáte parádní titul, který by vám dokázal nabídnout dlouhé hodiny zábavy, zbystřete. Do akce dnes také zavítal kousek Pavilion: Touch Edition, který vás doslova rovnou vhodí do akce. Bez jakéhokoliv tutoriálu či návodu se ocitnete na tajuplném místě, kde na vás čeká řada nástrah, tajemství a hádanek. Poradíte si s nimi?

  • Původní cena: 99 Kč (49 Kč)

Universal Zoom

Aplikace Universal Zoom vás dokáže naučit spoustu věcí a odhalí vám skutečné velikosti věcí. V rámci této aplikace totiž můžete vedle sebe dávat různé předměty a v momentě si tak porovnat, jaký je například velikostní rozdíl mezi průměrným člověkem, slonem, automobilem, některým mrakodrapem a dalšími.

  • Původní cena: 99 Kč (Zdarma)

SketchParty TV

Pokud se častokrát scházíte s přáteli a hledáte nějakou možnost pro zabavení, tak byste se měli přinejmenším podívat na aplikaci SketchParty TV. V případě této hry budete moci využít předměty, které máte již doma, a použít je pro hádání při samotném hraní. Jak titul vypadá a funguje si můžete prohlédnout v níže přiložené galerii.

  • Původní cena: 199 Kč (99 Kč)
Témata: , , , , , ,
.