Zavřít reklamu

Couch to Fit, Breadhead Game a Sprocket. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Couch to Fit

Napadlo vás někdy, že byste pro cvičení doma mohli využít větší plochu, kterou nabízí právě vaše televize? V takovém případě by se vám mohla zalíbit aplikace Couch to Fit. Ta vám nabídne hned několik sedmiminutových videí, ve kterých procvičíte celé tělo, dané cviky se naučíte pořádně a budete moci tak na sobě zapracovat.

Breadhead Game

Jestliže hledáte nějakou jednoduchou karetní hru, kterou byste si mohli užít i na vaší jablečné televizi, zbystřete. Sáhnout totiž můžete po hře Breadhead Game, která je založena na principech karetní hry Palace. V této hře se utkáte s dvěma protivníky (ovládaní počítačem) a vítězem se stává ten, kdo se jako první zbaví všech karet.

Breadhead Game
Zdroj: apps.apple.com

Sprocket

Pokud hledáte nějakou jednoduchou hru, která by vás dokázala zabavit při dlouhých večerech, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Sprocket. V této hře budete ovládat maličkou kuličku, se kterou se musíte dostat co možná nejdále do středu. Přecházet ale můžete pouze z objektu do objektu. Pokud z něj vypadnete, hra pro vás končí.

Diskuze k článku

celý text





Čtěte více