Zavřít reklamu

Rush Rally 3, Absolute Drift a Platypus: Fairy tales for kids. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Rush Rally 3

Jak již samotný název napovídá, dnešní sleva na aplikaci Rush Rally 3 potěší především milovníky rychlých aut, závodních her a rallye. V tomto titulu totiž sami usednete za volant zmiňovaného vozu a vyzkoušíte si závody rallye na vlastní kůži. Dávejte si ale pozor. Ve hře funguje parádní fyzika, kvůli čemuž se i sebemenší chybička může negativně projevit na vašem čase.

Absolute Drift

Hra Absolute Drift potěší především milovníky parádních závodních simulací, ve kterých usednete za volant automobilu a vydáte se vstříc dobrodružství. Vaším hlavním úkolem bude doslova ovládnout samotné umění jízdy a co možná nejlépe projíždět připravené mapy.

Platypus: Fairy tales for kids

Jestliže se aktuálně koukáte po nějaké vhodné aplikaci pro dítě, možná by vás mohl zaujmout program Platypus: Fairy tales for kids. Tato parádní hra totiž vypráví interaktivní příběh o tom, jak je pro nás důležité přátelství a podobě. Titul je každopádně v angličtině, a proto je nutná přítomnost starší osoby.

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.