Zavřít reklamu

Word Forward, SpongeBob SquarePants a Vectronom. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Word Forward

Pokud hledáte nějakou zábavnou hru, která by vás zároveň dokázala vzdělávat, tak byste rozhodně neměli přehlédnout aktuální slevu na Word Forward. V tomto titulu budete totiž skvělým způsobem rozvíjet znalost anglických slovíček, kdy do tabulky o rozměrech 5×5 budete muset z daných písmenek skládat nejrůznější slova.

SpongeBob SquarePants

Legendárního SpongeBoba vám pravděpodobně ani nemusíme představovat. Ve hře SpongeBob SquarePants se v jeho roli vydáte na nezapomenutelná dobrodružství, kdy zároveň budete čelit nejrůznějším výzvám, kdy po vašem boku samozřejmě bude stát i Patrick. Titul se pyšní skvělou hratelností i grafikou a dokonce podporuje herní ovladač.

Vectronom

Milovníky logických her poté rozhodně potěší titul Vectronom, který je navíc obohacen o skvělý soundtrack. V tomto titulu se budete muset s vaší kostkou pohybovat do rytmu hrající hudby tak, abyste úspěšně dokázali obejít všechny nástrahy a dokončit řadu postupně těžších úrovní.

Témata: , , , , ,

Redaktor a student. Mimo redaktorskou činnost se také zajímá o svět populárních technologií. Svůj volný čas věnuje studiu a svým nejbližším.

Všechny články autora

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více.