Zavřít reklamu

Apple Knight Pro, OK Golf a The Robot Factory by Tinybop. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Apple Knight Pro

V zábavné adventuře Apple Knight Pro na vás čeká rozmanitý svět se spoustou nejrůznějších úkolů a nebezpečí. Zároveň na vás čeká řada nejrůznějších bossů a budete se muset vypořádat s hordami zlých černokněžníků, rytířů a se spoustou dalších příšer. Abyste si s přesilou dokázali poradit, budete si muset pomoct prostřednictvím pastí.

OK Golf

Takzvané golfové hry se těší obrovské oblibě. Dokáží vás totiž parádně zabavit i zrelaxovat zároveň, díky čemuž se řadí mezi jedny z nejoblíbenějších. Do této kategorie spadá i OK Golf. V tomto titulu si můžete zmiňovaný golf zahrát rovnou na vaší jablečné televizi, kde si můžete vychutnat parádní grafiku i multiplayer.

The Robot Factory by Tinybop

Hra The Robot Factory by Tinybop cílí primárně na menší děti. Tento edukativní titul z vás udělá vrchního inženýra v oblasti robotiky a vaším úkolem bude, abyste jednotlivé roboty navrhli, postavili a následně otestovali. Ze všech svých kousků si následně můžete vytvořit perfektní sbírku.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více