Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Suzy Cube

Řadíte se mezi milovníky zábavných, a přesto akčních adventur? V takovém případě byste neměli přehlédnout titul Suzy Cube, ve kterém se zhostíte role kostiček Suzy Cubem které se nacházejí na dobrodružné výpravě za ztraceným zlatem. Všechno zlato bohužel ukradly lebky a vy jste jediní, kdo je dokáže zastavit.

Pixel Cup Soccer 16

Máte chuť na trochu nostalgie? V takovém případě byste rozhodně neměli přehlédnout aplikaci Pixel Cup Soccer 16. Jedná se totiž o klasický fotbálek v retro kabátě, kde na vás čekají přátelské zápasy, turnaje, a nebo si můžete jen ze srandy zahrát penalty.

Buddy & Me: Dream Edition

Ve hře Buddy & Me: Dream Edition se vydáte do snové říše, kde vás bude doprovázet váš vysněný přítel známý jako Buddy. Vaším úkolem bude, abyste se spolehlivě vyhýbali jednotlivým překážkám a přitom sbírali hvězdičky. Na zmiňované překážky si budete muset dát velký pozor, protože pokud do nich narazíte, budete muset začít znovu.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více