Zavřít reklamu

Astra, Kids Concepts a Ball Breaker. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Astra

Ve hře Astra se spolu s Hemerou vrhnete na dobrodružnou cestu. Hemera je bohyně denního světla a na samotné cestě jí budete pomáhat v různých soubojích. Utkáte se totiž s řadou přisluhovačů temnot, kteří chtějí za každou cenu odstranit zmiňované denní světlo.

Kids Concepts

Jestliže znáte takzvané flash cards, jistě víte, že si je studenti nesmírně vychvalují. Jedná se totiž o parádní způsob, pomocí kterého si můžete zapamatovat menší množství dat. Podobně funguje i aplikace Kids Concepts, přičemž cílí především na rodiče s dětmi.

Ball Breaker

Jestliže hledáte nějakou jednoduchou hru, která by vás ale dokázala parádně zabavit, tak byste rozhodně neměli přehlédnout dnešní nabídku na Ball Breaker, která je k dostání zcela zdarma. V tomto titulu totiž vaším úkolem bude, abyste za pomocí gravitace a fyziky spolu s kuličkou rozbíjeli jednotlivé bloky.

Témata: , , ,
.