Zavřít reklamu

Spitkiss, Hover Disc 3 – The Partygame a Second Canvas Mauritshuis. To jsou aplikace, které se dnes objevily v akci a jsou k dispozici zdarma či se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byly aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Spitkiss

Do akce dnes po delší době znovu dorazila zajímavá, ale hlavně zábavná hra s názvem Spitkiss. V tomto titulu se totiž ocitnete v zajímavém světě plném postaviček, kterým se přezdívá Spitkisseři. Jedná se o maličká stvoření, která spolu vzájemně komunikují za pomocí tělních tekutin a emotikon. O příběh se pak stará 80 propracovaných úrovní s řadou výzev.

Hover Disc 3 – The Partygame

Pokud máte raději zábavné hry pro více hráčů, zbystřete. V akci se totiž objevil i titul Hover Disc 3 – The Partygame, který kombinuje různé sporty jako boccia, curling a biliard. Ve hře se můžete utkat on-line se třemi protivníky, kdy vaším cílem pochopitelně bude, abyste získali co možná nejvíce bodů. Samozřejmě se nabízí i možnost lokální hry. V takovém případě můžete vyzvat vaše přátele přímo ve vašem obýváku.

Second Canvas Mauritshuis

Milovníkům umění by pak neměla utéct aktuální sleva na oblíbenou aplikaci Second Canvas Mauritshuis. Tento program vás totiž doslova přenese do Nizozemska, konkrétně tedy do takzvaného Mořicova domu, který v sobě ukrývá rozsáhlou sbírku nejrůznějších uměleckých děl od významných autorů. Ty si následně můžete prohlédnout ve vysokém rozlišení.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více