Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace a hry, které jsou v dnešní den zcela zdarma. Bohužel se může lehce stát, že některá aplikace bude opět za plnou cenu. My to žádným způsobem nemůžeme ovlivnit a chtěli bychom vás ujistit, že aplikace byla zdarma v době psaní článku. Aplikaci stáhnete tak, že kliknete na název aplikace.

SpongeBob SquarePants

Legendárního SpongeBoba vám pravděpodobně ani nemusíme představovat. Ve hře SpongeBob SquarePants se v jeho roli vydáte na nezapomenutelná dobrodružství, kdy zároveň budete čelit nejrůznějším výzvám, kdy po vašem boku samozřejmě bude stát i Patrick. Titul se pyšní skvělou hratelností i grafikou a dokonce podporuje herní ovladač.

  • Původní cena: 229 Kč (25 Kč)

Kids Concepts

Říkají vám něco takzvané flash cards? Jedná se o parádní způsob pro rychlé a efektivní učení, kdy z jedné strany kartičky se nachází otázka a na druhé je odpověď. Aplikace Kids Concepts tento systém využívá a cílí především na rodiče s menšími dětmi. Tímto způsobem se tak dokážou daleko rychleji naučit větší množství informací.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

lil weather

Jak již samotný název napovídá, aplikace lil weather se zaobírá počasím. S pomocí této velice jednoduché aplikace si můžete velice rychle a efektivně projít předpověď počasí pro daný den, případně pro den další či pro příští týden.

  • Původní cena: 25 Kč (Zdarma)

 

.