Zavřít reklamu

Připravili jsme pro vás ty nejzajímavější aplikace, které dnes můžete získat zcela zdarma nebo se slevou. Bohužel se ale může stát, že se některé aplikace opět vyhoupnou na svou původní cenu. Tohle samozřejmě žádným způsobem ovlivnit nemůžeme a chceme vás tímto ujistit, že v době psaní článku byla aplikace k dispozici se slevou, nebo dokonce zcela zdarma.

Tap Times Tables

Zakoupením aplikace Tap Times Tables získáte perfektní nástroj, který je primárně určen pro menší děti a dokáže perfektně vyučovat malou násobilku. Obrovskou výhodou tohoto programu je, že danou látku vypráví zábavnou formou a dokáže si tak udržet pozornost samotných dětí.

Unbroken Soul

Jestliže hledáte nějakou zábavnou, ale přesto nenáročnou adventuru, tak byste rozhodně neměli přehlédnout titul Unbroken Soul. V této hře budete čelit zlému nekromancerovi, který pro lidstvo připravil hrozné plány. Vy jakožto Tyrion, král planety Alaron, jste poslední nadějí, jež by dokázala zvrátit přicházející hrozbu.

Nightgate

Ve hře Nightgate se přesunete v čase do roku 2398, kdy poslední známku života představuje síť inteligentních počítačů, kteár je známá jako Nightgate. Vaším úkolem bude, abyste se ponořili do digitálního světa, snažili se vyhnout různým nepřátelům a detailně prozkoumali každou záhadu. Konkrétně na vás čeká 50 skvělých úrovní a úžasný soundtrack.

Diskuze k článku

celý text

Čtěte více